Turite klausimų? Nedelskite!

  Ką reikia žinoti prieš užsakant virtuvės baldus?

  ♦ Reikėtų žinoti norimų buitinių prietaisų numatomas vietas tam, kad prieš užsakant virtuvės baldus komunikacijos taškus, kištukinius lizdus ir vamzdynus įrengtumėte reikalingose vietose.

  ♦ Ar planuojate įsigyti įmontuojamą ar neįmontuojamą buitinę techniką ;

  ♦ Taip pat, apgalvokite išsirinktos buitinės technikos matmenis (tokius kaip – ar indaplovė bus 600mm ar 450mm pločio, garų surinkėjas 600mm ar 900mm pločio). Kokia kaitlentė bus naudojama? Ar bus naudojama mikrobangų krosnelė? Taip pat apgalvokite plautuvės dydį, nes pagal plautuvės dydį bus gaminama spintelė po plautuve.

  ♦ Ar norėtumėte, kad būtų įmontuotas LED apšvietimas po spintelėmis apšviesti Jūsų darbo zonai. Ar norite, kad virtuvės baldai butų iki lubų.

  ♦ Apgalvokite kiek stalčių norėsite virtuvėje ir kokios bus antro aukšto spintelės: standartiškai atidaromomis durimis ar su pakėlimo mechanizmais.

  ♦ Turėtumėte žinoti kuo bus užpildytas tarpas tarp viršutinų ir apatinių spintelių – plytelėmis, stiklu ar 10mm storio HPL sienelė, kurią galėsite pasirinkti tokios pat spalvos kaip stalviršį.

  ♦ Virtuvės baldai bus su rankenėlėmis ar be?

  ♦ Apgalvokite spalvas, kurių norite – tamsesnės, šviesesnės, o gal medžio atspalvių.

  ♦ Viso šito ir dar daugiau, Jūsų paklaus baldų gamintojai, norint Jums užsakyti virtuvės baldus. Turėdami atsakymus į šiuos klausimus greičiau suderinsite projektą ir greičiau turėsite norimus baldus.

   

  © 2024 Visos teises saugomos.