♦ Susidarius nešvarumams, vandeniui ar kitiems skysčiams nuvalykite nedelsiant, kad neliktų dėmių ar kitaip nepažeistumėte paviršiaus.
♦ Baldus, ypatingai jų briaunas, kraštus rekomenduojama saugoti nuo ilgesnio ar dažno garų poveikio. Deja kartais nepavyksta išvengti garų, todėl rekomenduojame kas kartą juos nuvalyti ir ypač saugoti jų susitelkimo į vandens lašus.Susidarę lašai gali neigiamai paveikti baldus. Vietos į kurias rekomenduojame atkreipti dėmesį: → garai atsiradę verdant virduliui,gaminant maistą ant kaitlentės, visada naudokite gartraukį, tam kad kuo labiau išvengtume garų susikaupimo patalpoje; → indaplovės atidarymas, nebaigus plauti indų ir atidarius indaplovės duris pasklis didelis kiekis garų todėl skirkite didesnį dėmesį renkantis stalviršį.
→ Jeigu tinkamai prižiurėsite ir laiku nuvalysite susidariusius vandens lašus prailginsite savo baldo gyvavimo laikotarpį keletą kartų.
→Saugokite baldus nuo mechaninių pažeidimų. Nepjaustykite produktų tiesiogiai ant stalviršio, naudokite pjaustymo lentelę.
♦ Ant stalviršio nedėkite ypatingai karštų indų ar įrankių, kurie gali dėl karščio ar savo paviršiaus savybių pažeisti baldą.
♦ Ypač saugokite blizgius paviršius nuo mechaninio poveikio,subraižymo. Ant tokių paviršių lengvai atsiranda įbrėžimų. Daiktus ant stalviršio kilnokite, nebraukite per paviršių. Nenaudokite aštrių ar šiurkščių šluosčių, kempinių ar kitų valymo priemonių paviršiams valyti.
♦ Saugokite baldus nuo tiesiogines ugnies nes jie yra degūs nestatykite arti židinio ar stipriai kaistančio kamino.
♦ Naudodami valymo priemones pirmą kartą išbandykite jas nematomoje vietoje, kad įsitikintumėte jog jomis nepažeisite baldo.
♦ Baldus, kurie yra nepritvirtinti prie sienų, grindų tokius kaip komodas ar laisvai pastatomos spintelės, saugokite nuo nuvirtimo. Neatidarykite visų stalčių ar varstomų durų vienu metu. Sunkesnius daiktus dėkite žemiau, lengvesnius aukščiau.